Hevesli ve Tutkulu Gelişmekte Olan Bağımsız Yeni Bir Ekip, Yepyeni Bir Oyunla Karşınızda: Mutant Frog
Merhaba sevgili oyunseverler! Sizlere, kendi hayallerimizi gerçekleştirmek ve eğlence dünyasına katkıda bulunmak için sabırsızlandığımız bir anı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Run-O Games, ilk oyunumuzdan sonra yorulmadı ve şimdi Pek Yakında Steam platformunda sizlerle buluşacak olan ikinci oyunumuzla geri dönüyor!
Bir Ekip İçin Tutku ve Heves
Öncelikle, Run-O Games’nin arkasındaki ekibi tanıtalım. Biz, hevesli bir grup oyun geliştiriciyiz. İlk oyunumuzun çıkışından bu yana, geribildirimleriniz ve desteğinizle büyüdük ve geliştik. Tutkulu bir şekilde oyun dünyasına olan sevgimiz, sizi eğlendirmek ve heyecanlandırmak için harcadığımız saatlerle daha da büyüdü. İkinci oyunumuzda da aynı tutku ve hevesi bulacaksınız.
Mutant Frog: Eğlence ve Zorluk Bir Arada
Peki, bu ikinci oyunumuz hakkında neler söyleyebiliriz? Mutant Frog, size eğlence ve zorluk kombinasyonunu sunuyor. Birinci oyunumuzdan edindiğimiz deneyimle birleşen yeni fikirler ve özellikler, bu oyunun size daha fazla heyecan ve eğlence sunacağı anlamına geliyor. İster birinci oyunumuzu oynamış, isterse Mutant Frog’yi ilk kez deneyimleyecekseniz, sizi etkileyici bir yolculuğa çıkaracağımıza eminiz.
Mutant Frog: Bir Göz Alıcı Pixel Görsel Şölen
Grafikler ve görsel tasarım, oyunlarımızın önemli bir parçasıdır. İkinci oyunumuz, daha önce görmediğiniz göz alıcı bir görsel şölen sunacak. Her bir seviye, her bir karakter ve her bir detay, oyun dünyamızın ne kadar titizlikle tasarlandığını gösteriyor. Gözlerinizi şenlendirecek ve sizi oyunun içine çekecek bir dünya sizi bekliyor.
Steam’de Pek Yakında!
Evet, Mutant Frog çok yakında Steam’de! Bekleme listemize katılmayı ve çıkış tarihini kaçırmamayı unutmayın. Sizlerle bu heyecanı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz ve oyunumuzu oynamanız için sabırsızlanıyoruz.
Sonuç olarak, Mutant Frog sadece bir oyun değil, aynı zamanda bizim hayalimizin bir ürünü. Run-O Games ekibi olarak, hevesimiz ve tutkumuzla yarattığımız bu oyunun sizi de heyecanlandırmasını umuyoruz. İkinci oyunumuzun birinci oyunumuzdan daha iyi olduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz ve sizi Steam’de oyunumuzu denemeye davet ediyoruz. Sizlerle bu heyecanı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!
Bizi takip etmeyi unutmayın, Run-O Games olarak sizi yeni oyunlar ve güncellemelerle sürekli olarak şaşırtmaya devam edeceğiz. Oyun dünyasında daha fazla macera için bize katılın!
Run-O Games Ekibi
Steam : https://store.steampowered.com/app/2623690/Mutant_Frog/